INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.91 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
14.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:29.00 km/h
Temperatura:0.0
Podjazdy: m
Rower:

54 ELBLĄSKI ALLEYCAT-MIKOŁAJKOWY

Sobota, 6 grudnia 2014 · | Komentarze 0

Dziesięć punktów kontrolnych czekało na 9 zawodników, którzy zdecydowali się na udział w 54 już edycji elbląskich imprez na orientację (EINO) zwanych też mało swojsko alleycatami. Zapewne poranna gołoledź wystraszyła co poniektórych, bo na starcie imprezy zlokalizowanym na Placu Słowiańskim pojawiło się ostatecznie 7 bikerów.

Każdy z nich przybył z prezentami dla dzieci przebywających w elbląskim Domu Dziecka bo wszak data zobowiązuje, a i zapisów regulaminu należy przestrzegać :-).  Po raz pierwszy elbląskie środowisko rowerowe wystąpiło z taką inicjatywą - mam nadzieję że nie po raz ostatni. 

O godzinie 12.12 zawodnicy ruszyli w miasto zaliczać punkty, a ja udałem się spokojnym tempem na metę zawodów zlokalizowaną w przytulnych progach Restauracji Canapa. Przygotowałem paczki dla zawodników i pijąc herbatę czekałem na pierwszych zawodników. 

Doczekałem się o 13.10 Marcina_Ch, który dzięki bezbłędnemu przejazdowi mógł się po chwili cieszyć ze zwycięstwa.


Minutę później na metę wpadi DareckiMarekB i w tej kolejności zajęli drugie i trzecie miejsce notując bezbłędne przejazdy. Czwarty z bezbłędnym przejazdem pojawił się o 13.16 Modo,  a następnie :

5. przemoc84 13:17 1 błąd
6. Rękaw 13:23 1 błąd
7. Zadlo 13:32 1 błąd. 

Krótka lista startowa sprawiła, że wyniki zawodów były podane szybko i sprawnie i już po chwili jechaliśmy do elbląskiego Domu Dziecka. Mieliśmy bowiem dla jego młodych mieszkańców nieco słodyczy, które były takim nietypowym wpisowym na tą edycję alleycata. 
Trema udzieliła się zarówno nam jak i obdarowanym, ale  trwało to tylko chwilę :-). Słodkości przypadły dzieciakom do gustu i nawet zostaliśmy zaproszeni do obejrzenia ich pokoi. Trzeba przyznać, że ich wygląd odbiegał od stereotypowych wyobrażeń o takich miejscach. 

Niebawem nasza wizyta dobiegła końca, a my zobowiązaliśmy się do odwiedzin także w przyszłym roku. 

Pomocą organizacyjną przy imprezie służyło mi Towarzystwo Ubezpieczeniowe TUW. Nagrody dla uczestników ufundował też Urząd Miejski w Elblągu  

Rozgłos medialny tej edycji zapewniły elbląskie media: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, serwis Elblag.net, Dziennik Elbląski, serwis Młody Elbląg oraz elbląska redakcja Radia Eska.  Obszerna relacja i fotorelacja z zawodów jest natomiast dostępna w serwisie Info Elbląg. Serdecznie dziękuję. 

Dziękuję wszystkim za udział w imprezie i okazane dobre serce :-)

FOTORELACJA (z opisem)Kategoria ALLEYCAT, ORKomentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ziewa
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]