INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.88 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
11.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:24.00 km/h
Temperatura:25.0
Podjazdy: m
Rower:BOCAS

WARSZTATY MIEJSKIEJ JAZDY NA ROWERZE

Sobota, 15 czerwca 2019 · | Komentarze 14

Trzecia odsłona warsztatów miejskiej jazdy na rowerze przebiegała według nieco zmienionego scenariusza. Na Plac Jagiellończyka przyjechała bowiem czwórka kursantów, za to nie było nikogo ze służb mundurowych. Taki układ jest w sumie lepszy, niż jak w maju, kiedy to na jednego rowerzystę przypadało 3 trenerów :-)

Dzisiejszą jazdę podporządkowałem młodemu Marcelowi, podczas której omówiliśmy jego nową drogę do szkoły.  Poza tym zwracałem tradycyjnie uwagę na bezpieczny sposób pokonywania przejazdów rowerowych, zasady pierwszeństwa na nich, ruch pieszych w okolicach ścieżek rowerowych, jazdę w bezpiecznej odległości od zaparkowanych samochodów oraz jazdę przez przystanki autobusowe. 

Zajęcia warsztatowe odbyły się na trasie: Pl.Jagiellończyka-Teatralna-Odzieżowa-Zacisze- Armii Krajowej-12 Lutego-Królewiecka-Cicha-Kajki-park-Brzeska-Browarna-Obrońców Pokoju-Płk. Dąbka-Pl. Jagiellończyka.

Dziękuję uczestnikom warsztatów za przybycie i aktywny udział w zajęciach. Na kolejne zajęcia zapraszam już po wakacjach, spotykamy się 14 września
Komentarze
Darecki
| 21:06 środa, 19 czerwca 2019 | linkuj gościu miły argumenty nie mogą w żaden sposób być anonimowe. Nawet "Naczelny Anonim" powinien to rozumieć. Rozumieć można gdy ma się rozum. Sprawa jest prosta.
Gość | 11:14 środa, 19 czerwca 2019 | linkuj Jak zwykle Darecki nie na temat. Miał wyjaśnić z jakiej racji obraża innych wpisami na swoim blogu i krytycznie czepia się tych co otrzymują od państwa 500+ na dzieci. Zarzuca mi brak odwagi a sam nie potrafi znaleźć merytorycznych argumentów.
Darecki
| 22:24 wtorek, 18 czerwca 2019 | linkuj Kgrzany Darecki umie honorowo przegrywać z równymi sobie. Ci anonimowi chcący uratować świat mogą jednak liczyć na moją wyrozumiałość.

anonimowy gość Kot, jaki jest każdy wie. Nie wiem czy kota można obracać czy obrócić. Lubię koty, a anonimów mam w głębokim poważaniu. Kot nie umie pisać, a anonim owszem. Nie ważne co pisze lecz ważne, że zaistniał. Amen.

Koszmar67 to jeszcze mnie nie znasz. Według niektórych mam pseudonim "WUJEK SAME ZŁO"

Marecki przepraszam kolejny ostatni raz :-)
koszmar67
| 13:09 wtorek, 18 czerwca 2019 | linkuj Według Słownika Języka Polskiego:

GBUR
1. dawniej, regionalnie: chłop, zwłaszcza zamożny, mający własną ziemię; gospodarz
2. osoba ordynarna, prostak, cham

Ani pierwsze ani drugie znaczenie tego słowa nijak nie pasuje mi do Dareckiego! :)
Gość | 09:52 wtorek, 18 czerwca 2019 | linkuj Napisałem u Mareckiego bo Darecki często tu komentuje. Nie napisałem u niego bo dobrze wiemy jak po chamsku odpowiadał komentującym, wpisując nawet ich nazwiska, IP itp.
Nawet teraz nie potrafi odnieść się do zarzutu "osobników 500+" tylko obraca kota ogonem. Założę się że coś o kocie chętnie by napisał. On dalej czuje się lepszym jak krytykuje prawomocnie i większością wybrany rząd i tych którym może przypiąć łatki (np 500+). Pamiętaj Darecki że wśród swojej rodziny i znajomych również masz beneficjentów programu 500+. A wiec dla ciebie te osobniki to gorszy sort? Zazdrościsz czy co? Twoje ukochane tęczowe PO nic nie dało ludziom a tylko brali dla siebie. A jak chcesz być taki proeuropejski to uświadom sobie że podobne programy w krajach Europy zachodniej działają od dawna. Czekam na wykładnię twojego pojęcia "osobników 500+" i przeprosiny. Inaczej Gburem zostaniesz na zawsze!
kgrzany
| 07:04 wtorek, 18 czerwca 2019 | linkuj To tak wygląda jakby z Dareckim na jakimś harpaganie o szprychę przegrał.
Darecki
| 21:47 poniedziałek, 17 czerwca 2019 | linkuj Marecki jeszcze raz przepraszam za kolejne wtrącenie swoich "całych trzech groszy". Kazik dawał "12 groszy". Anonimowy "gość" nieistotny jakiś i lekko zastrachany swoim cieniem jak widać bardzo lubuje się w twoim blogu (i w tym momencie Ci lekko zazdroszczę). Moja "mowa nienawiści" bardzo go podnieca i pisząc anonimowo czuje się kimś zdecydowanie lepszym niż w rzeczywistości jest. Gościu zgadnij kim jesteś . "BB" właśnie się skończył. Nie próbuj dokonać samookaleczenia bo to mi niestety nie pasuje. Wpisuj się bezpośrednio do mnie i nie bój nic. Już jesteś wielki :-)
MARECKY
| 19:09 poniedziałek, 17 czerwca 2019 | linkuj Darecki: Dzięki za pozdrowienia. Po wtrąceniu trzech groszy upewniłem się, że anonim do Ciebie pije, bo przez chwilę sam zgłupiałem :-)

koszmar67: Też Ciebie widziałem i Twoją Joannę także :-)

Gość: Czy ty aby nie pomyliłeś adresów i wątków. ,,Maruda'''' ma swojego bloga, ma maila i tam sobie możesz swobodnie podyskutować. Nie użyłeś wulgaryzmów, więc wpisy zostają, chyba że Darecki będzie miał w tej kwestii odmienne zdanie. Zarzucanie komuś mowy nienawiści to poważny zarzut.
Gość | 14:50 poniedziałek, 17 czerwca 2019 | linkuj Nieistotne kto. Czy ty nie rozumiesz Darecki że obrażasz WSZYSTKICH rodziców dzieci, którzy pobierają 500+. Niezależnie od opcji którą oni popierają! Ty znienawidzonych przez ciebie napotkanych ludzi nazywasz "osobnikami 500+" tak jakby byli gorsi. Skończ z tą mową nienawiści! Wiele razy to robiłeś, naśmiewając się z PIS, kościoła i tych którzy ci nie pasują! Skończ te swoje polityczne wywody bo ośmieszasz się i to żałośnie!
Darecki
| 21:49 niedziela, 16 czerwca 2019 | linkuj Marecki bardzo przepraszam ale muszę wtrącić swoje całe trzy grosze. Tak się zastanawiam czy gbur może być anonimowy? Jak widać może i to bardzo lubi albo musi tak pisać :-)
kgrzany
| 21:39 niedziela, 16 czerwca 2019 | linkuj Ja też mam inne opcje... Jednak tak bym nie napisał i nie napiszę mimo tego, że pośrednio też mi się obrywa.
Gość | 15:57 niedziela, 16 czerwca 2019 | linkuj A wieczny maruda, miłośnik PO-KO tęczowej opozycji i Mazguły niech zagryza zęby. Krytykuje innych, przyklejając łatkę znienawidzonym wg niego osobnikom 500+. Co za typ gburowaty. A niech zgrzyta zębami jeszcze więcej kiedy jego opcja dostanie łupnia w jesiennych wyborach. Och jakie to cudowne czytać jego nienawistne wypociny. Co za niemoc gbura. Buhaha:)))
koszmar67
| 20:19 sobota, 15 czerwca 2019 | linkuj Widziałem i z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić, że warsztaty się odbyły. :)
Darecki
| 20:09 sobota, 15 czerwca 2019 | linkuj Pozdrowienia dla WRJ z Marcelem na czele. Służbom mundurowym widocznie było za gorąco :-)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa ajaja
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]