INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.91 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
34.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:0.00 km/h
Temperatura:
Podjazdy: m
Rower:

Standard

Wtorek, 10 maja 2011 · | Komentarze 0

Wczoraj czytałem o nim w magazynie (papierowym) ROWERTOUR, a już dzisiaj miałem okazję go poznać na żywo :-).

Wydarzeniem dnia było niewątpliwie spotkanie z ODBLASKOWYM ANIOŁEM do którego doszło dzięki wrodzonej i zawodowej czujności Roberta ;-).

Maciek to człowiek z misją - od dwóch lat podróżuje rowerem po Polsce z 250 kg przyczepą i przekonuje, promuje, pokazuje i rozdaje odblaski, które zwiększają bezpieczeństwo rowerzystów po zmroku.

Swoim pojazdem zaparkował przy sklepie rowerowym na placu Dworcowym i tam stacjonował przez dobre kilka godzin. W prezencie od niego otrzymałem sporo samoprzylepnych odblasków i dwa pokaźne zwoje odblaskowej folii samoprzylepnej w kolorze zielonym z którą chwilowo nie wiem co zrobić.

Potrzebne wsparcie zaprzyjaźnionej drukarni, która naniosłaby nadruk i profesjonalnie pocięła. Oczywiście pro publico bono.

MACIEK-ROWEROWY ODBLASKOWY ANIOŁ © MARECKI

MACIEK-ROWEROWY ODBLASKOWY ANIOŁ © MARECKI

MACIEK-ROWEROWY ODBLASKOWY ANIOŁ © MARECKI

UŚCISK DŁONI ODBLASKOWEGO ANIOŁA! BEZCENNY :-) © MARECKI


I trochę ujęć jego pojazdu. Zdjęcia robione w pełnym słońcu i z włączoną lampą błyskową dla pełnego efektu. Chociaż, jak sam mówił, najlepiej poczekać do nocy ;-).
TU SIĘ WSZYSTKO ŚWIECI © MARECKI

CO CIEKAWE-NIE MA ŻADNEJ LAMPKI PRZEDNIEJ © MARECKI

BRAKUJE JESZCZE- UWAGA!ZACHODZI NA ZAKRĘTACH ;-) © MARECKI

SKRZYNIA PEŁNA ODBLASKOWYCH SKARBÓW © MARECKI

JAKBY KTOŚ NIE ROZPOZNAŁ-TO JEST TREK :-) © MARECKIKomentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa zycia
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]