INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.88 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
24.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:31.00 km/h
Temperatura:13.0
Podjazdy: m
Rower:

Standard

Poniedziałek, 23 kwietnia 2012 · | Komentarze 3

Burze zagościły dzisiaj nad Elblągiem, ale obyło się bez gradu. Ja jednak pragnę dzisiaj zwrócić uwagę na nieprzeciętnej urody rower, jaki wypatrzyłem podczas sobotniego przejazdu ulicami Elbląga. O znanej mi rowerzystce która go dosiada dyplomatycznie zamilknę, bo jeszcze jej mąż przeczyta :-).

JOANNA CYCLE CHIC © MARECKI

JOANNA CYCLE CHIC © MARECKI


Cruiser firmy Sparta to interesująca maszyna do pokonywania miejskiej dżungli oraz nadmorskich plaż. Rama roweru ma bardzo ciekawe kształty, zapewnia wygodną, wyprostowaną pozycję.

7 biegowa piasta Neksus zapewnia komfortowe pokonywanie podjazdów po utwardzonych drogach, a ekstremalnie wygodne siodło gwarantuje komfort jak pojawią się nierówności asfaltu czy innego polbruku.

Łańcuch spoczywa w pełnej osłonie i nawet jakby bardzo chciał spaść, to nie ma jak i to daje gwarancję, że właścicielka roweru swych rąk nie pobrudzi.

Kochający mąż musi tylko zadbać, aby w rowerze pojawiła się osłona tylnego koła, żeby jak Joannie się zamarzy założenie sukienki to nie musiałaby się obawiać, że tkanina wkręci się w szprychy :-).

Nie wątpię jednak, że ten element się pojawi, bo już zainwestował w koszyk na zakupy, który swoim solidnym mocowaniem wskazuje, że zgrzewkę wody można w nim przewieźć. Zasłonił on co prawdą przednią lampę, ale zawsze można zamontować oświetlenie na kierownicy.

Sparta jest wyposażona w trudnoprzebijalne opony Schwalbe, co jest dodatkiem bardzo praktycznym w miejskim rowerowaniu. Styl roweru podkreślają skórzane, ręcznie obszywane(!!!) gripy oraz wielki, metalowy dzwonek (dzwon).

Jest też blokada mechaniczna tylnego koła, co pozwala na krótkie, bardzo krótkie pozostawienie roweru bez przypięcia go do trwałego elementu. Po jej użyciu bowiem nie da się jechać, a co najwyżej można go nieść. Ponieważ jednak jego waga to około 20 kg, to biegnie się z nim ciężko :-).

Bezpieczną jazdę zwiększa chromowane lusterko wsteczne, ale ja jednak zalecam przed wykonaniem np. lewoskrętu odwrócenie głowy do tyłu, bo w lusterku czasami wszystkiego nie widać.

To jeden z najładniejszych bicykli w naszym mieście i życzę jego Właścicielce wielu udanych kilometrów oraz samych miłych wrażeń z jazdy :-). Pozdrawiam!


Komentarze
rafi1368
| 17:59 wtorek, 24 kwietnia 2012 | linkuj Wyróżnia się spośród innych :)
andzrej | 06:12 wtorek, 24 kwietnia 2012 | linkuj Ja jako mąż całkowicie autoryzuje te zdjęcia i opis tak dokładny, aż mnie duma rozpiera żem to ja sprawił tak ładny prezent żonie :)
Martinez
| 21:39 poniedziałek, 23 kwietnia 2012 | linkuj Co racja to racja, w sobotę również krążyłem w pobliżu tego roweru przyglądając mu się wnikliwie ... przecudnej urody sprzęt.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa ieral
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]