INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.91 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
24.00 km 0.00 km teren
01:26 h 16.74 km/h:
Maks. pr.:30.00 km/h
Temperatura:21.0
Podjazdy: m
Rower:

Z PREZYDENTEM PO ELBLĄGU

Sobota, 23 czerwca 2012 · | Komentarze 3

Około 100 osób ruszyło spod biurowca Elbląskiego Parku Technologicznego na Modrzewinie w 12 km trasę po Elblągu. Peleton prowadził Prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk, a wykorzystanie drogi w sposób szczególny zapewniała obecność policyjnego radiowozu. Trasa naszego przejazdu prowadziła ulicami : Sulimy, Al. Jana Pawła II, Kwiatkowskiego, Mazurską, Odrodzenia, płk. Dąbka, Niepodległości, Legionów, Piłsudskiego, Beniowskiego, Szymanowskiego, Moniuszki, Traugutta, Górnośląską, Agrykola, Chrobrego, Sybiraków, Marymoncką do Restauracji Myśliwska w elbląskiej Bażantarni. Tutaj czekała na nas grochówka oraz wspólne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem.

Należy wspomnieć, że na starcie wszyscy rowerzyści zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe z logo Bezpiecznego Elbląga oraz hasłem na plecach ,,Rozkręcamy Elbląg''. Kamizelka co prawda nie zastąpi dobrego oświetlenia, ale może być przydatna. Zaś na wszystkich, którzy dotarli do mety w Bażantarni czekały linkowe zapięcia rowerowe.

W ostatnim czasie elbląska policja zanotowała bowiem wzrost kradzieży rowerów, które nie były niczym zabezpieczone. Ta wspólna akcja Urzędu Miejskiego i Komendy Miejskiej Policji to pokłosie tych zdarzeń, gdyż niezabezpieczanie roweru jakimkolwiek zapięciem to proszenie się o kłopoty.

Dla osób które nie były na sobotnim przejeździe mam dobre informacje, że zarówno kamizelki jak i zapięcia jeszcze zostały i będą dostępne przy okazji imprez organizowanych zarówno przez UM, jak i KMP.

JEDZIEMY SOBIE ODRODZENIA © MARECKI

JEDNA Z KAMIZELEK ODRÓŻNIAŁA SIĘ OD POZOSTAŁYCH I PRZYCIĄGAŁA OBIEKTYWY © MARECKI

PIERWSZY PODJAZD I PIERWSZA SELEKCJA © MARECKI

I JUŻ JESTEŚMY W BAŻANTARNI © MARECKI

W BAŻANTARNI © MARECKI

W BAŻANTARNI © MARECKI

W BAŻANTARNI © MARECKI

W BAŻANTARNI © MARECKI

W BAŻANTARNI © MARECKI

NAJMŁODSZY UCZESTNIK :-) © MARECKI


A wracając z Bażantarni spotkałem takie coś na ddr. Było pijane, agresywne i miało 2 duże psy bez kagańców. Uważajcie na takich ;-).

PIECHOTĄ PO DDR © MARECKI
Kategoria OR, WYCIECZKI <50Komentarze
Nefre
| 16:04 poniedziałek, 25 czerwca 2012 | linkuj No powiedźmy, jak dla mnie za dużo gadania za mało integracji i imprez rowerowych ...
MARECKY
| 15:31 poniedziałek, 25 czerwca 2012 | linkuj Wydaje mi się, że w Tczewie nie jest aż tak źle. Widzę, że mój kolega całkiem dobrze działa :-). Zobacz TUTAJ.
Nefre
| 22:03 niedziela, 24 czerwca 2012 | linkuj Elbląg jest bardzo "rozkręcony" - zawsze Wam tego zazdrościłam. Super imprezka, propo ostatniego zdjęcia- w w sobote podczas wycieczki rowerowej mojego męża ugryzł pies bez kagańca (opiszę o tym na moim blogu), ludzie są nieodpowiedzialni. Szookkk!!!
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa denap
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]