INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.91 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
23.00 km 4.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:46.00 km/h
Temperatura:7.0
Podjazdy: m
Rower:

ORI FOTO ALLEYCAT - OCZY W SŁUP

Sobota, 24 listopada 2012 · | Komentarze 3

Podobają mi się fotograficzne edycje Alleycatów bo zaliczanie na punktach jest szybkie, łatwe i przyjemne, do tego oszczędzamy papier, a na domiar wszystkiego karta kontrolna na mecie jest czytelna i łatwa do odczytania przez orga. Zwłaszcza, jak pada deszcz na trasie. A najważniejsze jest to, że fotorelacja tworzy się sama :-)).

Na siedemnastokilometrowej trasie pojawiło się 6 bikerów z zapisanej dwunastki. Otrzymaliśmy od Ori mapy i po krótkim kazaniu ruszyliśmy w trasę. Trochę padało, ale było ciepło, a szybka jazda dodatkowo pomogła w rozgrzaniu się. Wszystkie 18 punktów było zlokalizowane na słupach ogłoszeniowych ZBK, co pojąłem na 3 słupie. A na mecie zrozumiałem tytuł tego Alleycata. Jak mówią, lepiej późno niż wcale :-).

Na trasie toczyłem walkę z samym sobą a potem z Dareckim i Krzyśkiem i na koniec z Modo. Wygrałem z nimi wszystkimi, z wrażenia jednak nie odwiedziłem jednego słupa, co sprawiło że zająłem pierwsze miejsce ale od końca :-).

Na wygranie głównej nagrody, czyli zaproszenia do Galerii El i tak nie miałem szans, bo Tomek tego dnia był poza zasięgiem. Na pocieszenie dostałem od Ori zieloną smycz i niebieską opaskę odblaskową. Dziękuję!

Meta w wiacie Wiktorówka na terenie elbląskiej Bażantarni został wzorcowo przygotowana przez Marka i Kudłatego, którym, mimo deszczyku, udało się rozpalić energetyczne ognisko, gdzie się ogrzaliśmy i upiekliśmy kiełbaski. Było też pieczenie drobnej garderoby rowerowej ;-).

Dzięki Ori za przygotowanie eleganckiej trasy i perfekcyjnie trudnego ustawienia punktów kontrolnych. Zabawa była przednia :-).

ORI FOTO ALLEYCAT © MARECKI

SŁUP NOWODWORSKA © MARECKI

SŁUP STAWIDŁOWA © MARECKI

SŁUP RYCERSKA © MARECKI

SŁUP ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO © MARECKI

SŁUP GROBLA ŚW. JERZEGO © MARECKI

SŁUP ŻEROMSKIEGO © MARECKI

SŁUP SAPERÓW © MARECKI

SŁUP WSPÓLNA © MARECKI

SŁUP KOŚCIUSZKI © MARECKI

SŁUP KRÓLEWIECKA © MARECKI

SŁUP PIONIERSKA © MARECKI

SŁUP JAŚMINOWA © MARECKI

SŁUP BROWARNA © MARECKI

SŁUP OKRZEI © MARECKI

SŁUP ŚWIERKOWA © MARECKI

SŁUP NIEPODLEGŁOŚCI © MARECKI

SŁUP KRÓLEWIECKA © MARECKI


Pasjonująca galeria :-)). A tutaj powinno być zdjęcia słupa na skrzyżowaniu Królewiecka/Piłsudskiego. Ale nie ma i nie będzie :-).

ORI FOTO ALLEYCAT © MARECKI

ORI I TOMEK-ZWYCIĘZCA © MARECKI

ORI i TOMEK - ZWYCIĘZCA Z ZAPROSZENIEM © MARECKI

PIECZENIE KIEŁBAS I TAKICH TAM INNYCH RĘKAWICZEK © MARECKI
Kategoria ALLEYCATKomentarze
MARECKY
| 18:53 poniedziałek, 26 listopada 2012 | linkuj Dobre zaplanowanie to podstawa :-)
tomar66
| 16:17 poniedziałek, 26 listopada 2012 | linkuj Ori zakradła się do słupów późnym wieczorem w piątek...
Nefre
| 21:25 niedziela, 25 listopada 2012 | linkuj Fajna impreza:)) Dobrze, że nikt nie zakleił słupów....
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ntrum
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]