INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.91 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
53.00 km 0.00 km teren
h km/h:
Maks. pr.:40.00 km/h
Temperatura:23.0
Podjazdy: m
Rower:

WARSZTATY MIEJSKIEJ JAZDY NA ROWERZE- II EDYCJA

Niedziela, 30 czerwca 2013 · | Komentarze 1

Po Biegu Piekarczyka przyszła pora na kolejną edycję warsztatów uczących jak bezpiecznie i asertywnie jeździć rowerem po Elblągu.

Do Tawerny Tortuga, w której gościnnych progach odbyła się teoretyczna część zajęć, przyjechało 8 osób. Jak widać idea warsztatów z ogromnymi trudnościami przebija się do świadomości elbląskich rowerzystów. Czyżby wszyscy wszystko już umieli ;-)?

Warsztaty, organizowane w ramach Programu Bezpieczny Elbląg - Współdziałanie i Aktywizacja Społeczna, są przeznaczone głównie dla osób pełnoletnich, które mają niewielkie doświadczenie w poruszaniu się rowerem po Elblągu.
Pomocą przy warsztatach służyli mi policjanci Komendy Miejskiej Policji, którzy na rowerowych patrolach przemierzają od kilku lat w sezonie nasze miasto.

Naszą jazdę ulicami i ddr Elbląga poprzedziła krótka prezentacja. Po niej nadszedł czas ruszenia w miasto. Z uwagi na niewielką grupę pojechaliśmy wszyscy razem. Wiodła ona ze Starego Miasta ulicami Zamkową, Wyszyńskiego, Tysiąclecia, Grunwaldzką do Placu Dworcowego i dalej ulicami Mickiewicza, Kościuszki, Wspólną, Sienkiewicza, przez Park Traugutta, do Grobli Św. Jerzego, 1 Maja, Park Planty na Stare Miasto.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym za współpracę przy tej inicjatywie: Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu, Tawernie Tortuga, Elbląskiej Gazecie Internetowej Portel, Dziennikowi Elbląskiemu, serwisom Elblag.net i Info. Elbląg oraz nowemu sponsorowi elbląskiego środowiska rowerowego Bankowi BGŻ.

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKI

Elbląskie warsztaty miejskiej jazdy na rowerze © MARECKIKomentarze
Ola Ipla | 09:56 wtorek, 30 lipca 2013 | linkuj Warto również zaopatrzyć się w taką podróż w torbę na rower http://www.bike-on.pl/products_category.php?id_categories=30&namek=Torby_sakwy_i_worki . Np: takie jakie tam są :) Bardzo fajnie jest promować zdrowy styl życia poprzez jazdę rowerem :)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa esciu
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]