INFO

avatar Ten blog rowerowy prowadzi MARECKY z miasta Elbląg. Mam przejechane od 1995r. 284.763 kilometry, czyli właśnie po raz siódmy okrążyłem równik :-). Pomykam po drogach i dróżkach z prędkością 20.91 km/h i tak jest OK.
Więcej o mnie.

MOJA STRONA INTERNETOWA

marecki.home.pl

KATALOG ŻUŁAWSKICH DOMÓW PODCIENIOWYCH

DOMY PODCIENIOWE Z XVIII/XIX w.

MOJE GALERIE

FOTOSIK (do 30.04.2023)



baton rowerowy bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl

ARCHIWUM BLOGA

Dane wyjazdu:
130.00 km 50.00 km teren
06:48 h 19.12 km/h:
Maks. pr.:49.00 km/h
Temperatura:7.0
Podjazdy: m

TRÓJMIEJSKI PARK KRAJOBRAZOWY

Niedziela, 23 października 2011 · | Komentarze 2

Kolejna wycieczka zgromadziła na starcie, którym był peron dworca PKP Gdynia Główna siedem osób. Zamierzały one pod moim przewodnictwem pokręcić się w jesiennej scenerii Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Najbardziej oryginalną metodę na dotarcie do Gdyni wybrał ROBERT, który 90 km odcinek pokonał na rowerze. Zdziwieni mocno nie byliśmy ;-).
TPK-NA STARCIE W GDYNII © MARECKI


PEŁNE FOTO W GALERII

TRASA: GDYNIA-szlak czarny Zagórskiej Strugi-szlak Trójmiejski-Chwaszczyno-Gdańsk Osowa- czarny szlak Wzgórz Szymbarskich-Gdańsk Matarnia-Gdańsk Kokoszki-Otomin-GDAŃSK-Nowy Dwór Gdański-ELBLĄG

Zaczęło się ostro pod górę w na wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni, potem szybko w dół i tak w zasadzie na całej trasie terenowej. Niektóre zjazdy prowokowały do szaleństwa, ale byliśmy czujni i ostrożni. Piękno otaczającej przyrody i doskonała pogoda kazały cieszyć się pięknem polskiej złotej jesieni, a nie szaleństwami w stylu DH ;-). W całym parku nie spotkaliśmy istotnych trudności błotnych, co w porównaniu z zeszłotygodniową jazdą po Wysoczyźnie Elbląskiej w ramach HARPAGANA było miłą niespodzianką.

Pokonywanie trasy z buta zapewniały tylko niektóre górki, zbyt strome aby atakować je rowerem. Szlaki oznakowane są generalnie dobrze, chociaż w kilku momentach nieco się motaliśmy. Najbardziej przed Gdańskiem Osową, kiedy obwodnica była po naszej lewej stronie, a powinna być po prawej :-).

Całkiem gratisowo zaliczyliśmy Otomin, leżący już zdecydowanie poza terenem parku.W tej okolicy pękł mi łańcuch, a RAFI nie całkiem gratisowo udostępnił mi spinkę ;-). Dzięki.

Urokliwe jeziorko w tej miejscowości jest popularnym miejscem odpoczynku i wycieczek gdańszczan. Nam do gustu przypadł też lokalny bar z dobrymi pierogami ręcznie lepionymi :-).

Super pogoda sprzyjała podjęciu decyzji, aby do Elbląga wrócić bez udziału PKP i tak też się stało. Szybka jazda DK 7 pozwoliła nam o 18 zameldować się na rogatkach miasta.

Dziękuję wszystkim za wspólne pedałowanie, tym samym sezon wycieczek wyjazdowych z PKP mamy za sobą. Od listopada startujemy na kołach z Elbląga :-).

JECHALIŚMY SZLAKIEM CZARNYM, A POTEM NA ŻÓŁTY © MARECKI

JEDNA Z PRZERW NAWIGACYJNYCH © MARECKI

CHWASZCZYNO-MASZT TELEWIZYJNY © MARECKI

JESIENNA SCENERIA TPK © MARECKI

MAREK WYŁANIA SIĘ Z PODJAZDU ;-) © MARECKI

JESIENNA SCENERIA TPK © MARECKI

RAFI NA ZJEŹDZIE © MARECKI

NA SZLAKU W OKOLICACH KOKOSZEK © MARECKI

5 KM DO KOŃCA JAZDY TERENOWEJ © MARECKI

ROBERT BIERZE SIĘ ZA KOZŁA :-) © MARECKI

GDAŃSK-BULWAR NAD MOTŁAWĄ © MARECKI
Kategoria WYCIECZKI 50-150



Komentarze
MARECKY
| 19:35 czwartek, 3 listopada 2011 | linkuj Hej. Tak jechaliśmy przez Chełm przecudnej urody DK 7 w towarzystwie wiatru w plecy i z górki :-).

Na Długim Targu byliśmy w takim razie w nieprzepisowych godzinach ;-).

Pozdrower.
WOJT | 22:15 środa, 2 listopada 2011 | linkuj Witam.
Miło mi że odwiedziliście moje strony. Czy jechaliście może przez dzielnicę Gdańska Chełm , w której ja mieszkam.
Informuje że ul. Długa i Długi Targ są dostępne dla rowerów od 19 do 9. To coś dla nocnych markó
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ludzi
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]